image1 image2 image3
logo

rodzina rodzinie

 Znalezione obrazy dla zapytania rodzina rodzinie

 

 

 Nasza parafia przez pół roku wspiera finansowo trzy rodziny w Aleppo: rodzinę Monira Elias, która jest wdową. Mieszka w Aleppo i samotnie wychowuje dwoje dzieci. Jest to bardzo biedna rodzina, bez źródeł dochodu i bez pracy. W wojnie stracili cały swój dobytek oraz dom. Drugą rodziną jestrodzina George Mlak Hadaad ID1455, a trzecią rodziną   rodzina: Layla Hikmat Hannoush-Syria (ID2160)

Gminny Festyn Osób Niepełnosprawnych

 

10 lipca odbył się w Latowicach kolejny V Gminny Festyn Osób Niepełnosprawnych. Wielu rodziców ze swoimi mniej sprawnymi pociechami przyjechało do Latowic by tutaj przeżyć kolejny dzień radości. Byli również dorośli niepełnosprawni z różnych Domów Opieki i młodzież z Ostrowskich Warsztatów dla niepełnosprawnych. Rozpoczęliśmy Msza św. i modlitwa za wszystkich chorych i nie w pełni sprawnych. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Register to read more...

Jubileusz ks. proboszcza

W dniu 5 czerwca ks. Proboszcz Damian Hołoś obchodził jubileusz 30 lecia święceń kapłańskich . Święcenia kapłańskie otrzymał ks. Proboszcz 15 maja 1986 r. w katedrze poznańskiej z rąk ks. Biskupa Jerzego Stroby. Nasz jubilat odprawił Mszę św. o g. 14.00 po której wszyscy jej uczestnicy zostali zaproszeni na wspólny obiad do ogrodów proboszczowskich.

Register to read more...

Gry i zabawy przy koniu

 

Od 10 czerwca przez trzy kolejne soboty przy Ośrodku Hipoterapii w Latowicach zostały zorganizowane „gry i zabawy przy koniach i przy stajni” dla naszych milusińskich z parafii i nie tylko. Chętnych nie brakowało. Każde nasze spotkanie rozpoczynaliśmy wspólna modlitwą w kościele, ponieważ przechodząc koło kościoła nie sposób nie wejść i nie pokłonić się Panu Jezusowi.


Register to read more...

Z lornetką w Dolinę Baryczy

            "Z lornetką w Dolinę Baryczy" pod taką nazwą miał miejsce sobotni wyjazd zorganizowany przez Stowarzyszenie "Z miłości do dzieci".

Dolina Baryczy to największy w Polsce Park Krajobrazowy, a także Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków "Dolina Baryczy" wchodzący w skład sieci obszarów przyrodniczo cennych dla całej Wspólnoty Europejskiej - Natura2000

Register to read more...

2022  Parafia Latowice 2015